Muay Thai jest jedną ze starożytnych form walki z Tajlandią i jest narodowym sportem tego kraju. Od kilku lat sport stał się integralną częścią ich cywilizacji. Teraz jest kilka siłowni i obozów dla sportu kick-boxingu. Obozy te obejmują nie tylko nauczycieli jogi, którzy eliminują wszystkie przerażające nawyki w tobie, ale także osobistych trenerów, którzy dbają o to, abyś nauczył się każdej taktyki tego sportu.

Pozbycie się tych złych nawyków nie tylko pomoże ci zbliżyć się do stanu doskonałości, ale także pomoże ci uzyskać zdrowsze życie. Istnieją programy nawet dotyczące kontroli masy ciała i czynności związanych z sercem.

Muay Thai – dla kogo?

Jeśli zostaniesz zapisany, masz pewność, że przejdziesz intensywny trening z idealnym harmonogramem dnia. Pamiętaj, że najlepsi wojownicy, którzy wyszli stąd, byli również początkującymi w pewnym momencie swojego życia. Wszystko, co zrobili, to różnicowanie stylu życia i nawyków, wybierając zupełnie inny sposób. Muay Thai jest formą sztuk walki ręcznej, tzn. Należy walczyć gołymi rękami, jednak wraz z początkiem nowej ery wprowadzono do sportu stosowanie rękawic bojowych.

Dzień zaczyna się od techniki odchudzania. Pomagają ci one w rzeźbieniu ciała. To wszystko jest zawarte w programie treningu obwodowego.

Powszechnie znany jest fakt, że akupunktura jest jedną z najlepszych metod na ulgę od trwałego bólu. Został zaakceptowany na całym świecie, w tym w krajach zachodnich. Nie tylko te sale gimnastyczne i obozy zapewniają usługi akupunkturowe, ale także związane z tym konsultacje.

Powiedz mi o swojej torbie gimnastycznej!


Wszyscy wiedzą, że joga jest jedną z najlepszych metod, które pomogą Ci się zrelaksować od wewnątrz. Wczesna poranna sesja jogi prowadzona przez władze siłowni zapewnia świeżość przez cały dzień. Nie tylko zwiększa twoją wytrzymałość, ale także gotowość do wykonywania zadań i poprawę pozostałej części sportu. Pomoże ci to w uzyskaniu elastyczności i wyrzeźbieniu samego ciała. Siłownie Muay Thai zatrudniają nauczycieli z ogromną wiedzą na temat zdrowia, z głębokim doświadczeniem.

Przy codziennych ćwiczeniach trwających 4–6 godzin, artykuły te mają wzmocnić cię od środka i sprawić, że będziesz mógł walczyć w czasie wojny.